Opravdu chytrá údržba ve Škoda Auto

IIoT v údržbě výrobní firmy a smart maitenance je tady. Projekt FIOT dokáže sbírat a zpracovávat technologická data a poskytnout je výrobě, údržbě i managementu v jediném přehledném SW nástroji.

Na počítači, mobilu i tabletu vidíte nejen tabulky a grafy, ale i semafory, 3D modely a rozšířenou realitu. Vše pro co nejrychlejší čtení dat. Systém umí data vyhodnocovat, zasílat alarmová hlášení, zobrazit relevantní dokumentaci atd. Platforma FIOT dokáže spolupracovat i s dalšími procesy a inovacemi, které ve firmě fungují – ve ŠKODA AUTO např. s výrobou náhradního dílu na 3D tiskárně či s kamerovou kontrolou kvality výlisků. Video vzniklo ve spolupráci se společností ŠKODA AUTO a.s., kde společnost FOXON v posledních letech pracovala na projektu chytré údržby. FIOT je postavený na platformě ThingWorx. ThingWorx je kompletní nástroj pro vertikální i horizontální řešení, který pochází z rukou softwarového giganta – společnosti PTC. FOXON je prodejce a první integrátor platformy ThingWorx pro oblast Smart Manufacturing v rámci České republiky a Slovenska.

Tip: Přečtěte si o konceptu chytré údržby v reportáži ze setkání, kde bylo řešení veřejně představeno

FOXON - Být první volbou i poslední šancí

Prodáváme a opravujeme díly průmyslové automatizace. Diagnostikujeme a školíme průmyslové komunikace. Realizujeme projekty internetu věcí v průmyslu. 

www.foxon.cz