KUKA posiluje své portfolio o kompaktního robota s paralelním ramenem a poskytuje tak vysoce výkonného pomocníka ve výrobě za dobrou cenu.

Mezi tématy konference konané 17. června budou digitalizace či úspory vody a energií při výrobě piva, chybět nebude ani čepovací robot.

Mobile Industrial Robots (MiR) oznámil globální strategickou spolupráci s jedním z největších světových holdingů Koch Industries. V roce 2020 začal MiR spolupracovat s Guardian Industries, dceřinou společností Koch Industries, kdy testovali různá řešení pro automatizaci vnitropodnikové dopravy s cílem optimalizovat produktivitu a interní pracovní toky. Výrobní tým firmy nasadil roboty MiR ve dvou lokalitách USA. Úspěch pilotních projektů vyústil v dohodu mezi společnostmi Koch Industries a MiR o globálním posouzení projektu.

 Věděli jste, že vůbec první průmyslové roboty byly určeny pro svařování? Díky masivnímu rozšíření robotické technologie v průmyslu jsou už dnes mnohem rozšířenější, a to zejména pro netradiční činnosti a aplikace. Díky bezpečnosti a efektivitě kolaborativních robotů se automatizace svařovacích procesů rychle stává běžnou součástí firem a výrobních závodů v České republice.

Zajištění bezproblémového chodu výroby je dnes velkým tématem řady výrobních společností. Podívejte se na příklad využití technologie, kde sběr akustických dat slouží k monitorování provozu robota:

Strana 1 z 30