Společnost L'Oréal nasadila nové technologie k automatizaci, modelování a senzorickému hodnocení s využitím robotických aplikací a řešení společnosti OnRobot. Integrace kolaborativních aplikací umožnila L'Oréal zlepšit pracovní prostředí, zbavit zaměstnance obtížných úkolů a přidělovat jim inspirativnější úkoly.

Zajištění bezproblémového chodu výroby je dnes velkým tématem řady výrobních společností. Podívejte se na příklad využití technologie, kde sběr akustických dat slouží k monitorování provozu robota:

Schneider Electric a.s. v Písku je jeden z největších výrobních závodů v Evropě. Továrna byla vybrána pro uplatňování nejnovějších technologií v rámci konceptu "Smart factory". V krátkém videu je popsána nová metoda chytré údržby prostřednictvím rozšířené reality (AR). Implementace je založena na aplikaci EcoStruxure Augmented Operator Advisor (AOA). Výhody jsou rychlá identifikace poruch pro údržbu a snadné zaškolení obsluhy stroje.

Jiří Kovář (FSI VUT v Brně) a jeho přednáška v bloku Technologie budoucnosti v rámci konference BRNO INDUSTRY 4.0 ukazuje reálné využití virtuální reality v průmyslovém prostředí.

Přednáška Matina Kobery z Meta IT v bloku Technologie budoucnosti v rámci konference BRNO INDUSTRY 4.0 nám ukáže, že digitalizace nemusí být vžy doménou jen automotive firem. 

Strana 1 z 16