Konference Digitální výroba 2023 přinese ve dnech 24. a 25. května 2023 dva dny plné inspirace na téma digitální transformace průmyslu. Nestihnete to s námi? Zkuste se připojit alespoň na veřejný workshop, který letošní konferenci uzavírá. Hlavním tématem budou změny na poli kybernetické bezpečnosti v průmyslu!

Po vynútenej pauze sa vracia séria konferencií zameraných na technologické aspekty prechodu k Priemyslu 4.0. Prím teda budú hrať najmä automatizácie, robotizácie a digitalizácie. Avšak ako takto témy nemôžu sama reprezentovať moderný priemysel, zameria sa aj naša konferencia opäť na dôsledky týchto zmena na komplexné riadenie priemyselného podniku. 

Loňský ročník konference ROBOTY přinesl i první nadstavbovou virtuální roboshow. V rámci dodatečného programu tak bylo možné reflektovat některá témata, pro které není ve standardní programové skladbě tolik místa. Připomeňte si jednu z diskuzí na téma propojení robotiky s údržbou a přijměte pozvání na pokračování diskuzí na oba témata, které jsme připravili pro letošní sérii konferencí. 

Zlatým hřebem B2B konference: Spolupráce marketingu a obchodu přináší byznys byl exkluzivní panel expertů na sociální síť Linkedin. Konference proběhla na sklonku listopadu v Praze jako společné dílo Lukáše Smelíka a Lucie Zaki. Celý organizační tým však na počátku roku zasáhla informace, že konference byla posledním projektem, který Lucie ve svém bohatém profesním díle stihla dokončit. Jako vzpomínku na Lucii jsme se rozhodli tento neoficiální záznam zveřejnit, abychom si připomněli energii, kterou podpoře oboru každým dnem dávala. Bude nám chybět.

Komentované prohlídky Mezinárodního strojírenského veletrhu provedly zájemce po vybraných expozicích a nabídly komplexní pohled na modernizaci výroby. Pokud jste veletrh nestihli, zkuste se projít zkráceným záznamem našich prohlídek.

Strana 1 z 19