Hlavním zaměřením společnosti EPLAN během „odborného veletrhu na internetu“ bude digitalizace – virtuální veletrh EPLAN se uskuteční 21. května 2019 a během šestnácti hodin živého vysílání pokryje všechna důležitá časová pásma na světě. Součástmi pestrého celodenního programu budou prezentace, živé ukázky a diskuse ředitelů a vedoucích pracovníků společnosti. Cílem veletrhu je přímá výměna zkušeností ve více než sedmnácti zemích světa.

ABB Ability Manufacturing Operation Management (MOM) je komplexní software, který orchestruje výrobní procesy a integruje svět výrobního závodu s ekonomikou podniku. 

V hlavní roli se SW Sistema zvládněte otázky strojní bezpečnosti. První ze série on-line školení Průmyslové akademie z dílny Schneider Electric.

První webinář v patronaci časopisu Control Engineering Česko přinesl prezentaci firem aktivních v oblasti průmyslového internetu věcí. Prezentace konkrétně ukážou koncept internetu věcí a jeho využití v průmyslovém prostředí. Podívejte se také na další tipy pro přechod k Průmyslu 4.0 na dalších edicích v této unikátni sérii webinářů!

Webináře pro inženýry se již také staly poměrně stálou součástí mediální nabídky vydavatelství Trade Media International. Snaží se doplňovat témata, kterým se věnují redakce Control Engineering Česko nebo Řízení a údržba průmyslového podniku. Závěrečná epizoda roku 2017 se věnovala tématu Simulace ve výrobě, což v době stále se zvyšující digitalizace přilákalo k vysílání řadu zájemců. A pokud jste vysílání nestihli, nezoufejte.

Strana 1 z 2