Jak na pokročilé SCADA systémy? Co je nového v Historian aplikacích nebo jak zlepšit pohodlí zaměstnanců s digitálními pracovišti budoucnosti? Nejen na tyto otázky nabízí odpověď série webinářů společnosti ICONICS „Transform You Business“, která začala v půlce března a v jednotlivých jazykových mutacích stále pokračuje.

Na údržbu se začníná zapomínat. Už zase. Doba velí šetření, ale nedělejme to na špatných místech. Může se zdát, že role údržby v průmyslovém podniku je nepodstatná, ostatně, když vše funguje, vidět ani být nemusí. Nechtějte si představit, kdybyste však tento segment začali zanedbávat. Navíc už dávno se ukazuje, že právě správně vedená údržba může vést k podstatným eliminacím ztrát ve výrobě. 

Série webinářů, která ukáže možnosti robotizace v kontextu rozsáhlé průmyslové krize v důsledku koronakrize. Investice do robotizace může mít nový rozměr. Webináře představí zajímavá řešení, robotické novinky i příklady úspěšných nasazení či diskusní panely se zástupci robotiky. 

Míříme za hranice. I Slovensko nyní musí počítat ztráty a je otázkou, jak se podepíší pod postupné prosazování Priemyslu 4.0 do výroby. A pozor, kromě pořadatele na Vás budou všichni mluvit častěji slovensky. To však neznamená, že to nemusí být inspirace i pro český průmysl, který vstup na akci zakázán rozhodně nemá! Zkuste však klidně doporučit i svým kolegům na Slovensku!

Záznam z prvního webniáře AutoSAP na téma digitální transformace ve výrobě, který AutoSAP uspořádal společně se společností IDC. Ve video se dozvíte, proč je úsilí o digitální transformaci relevantnější než kdy dříve a jak mohou společnosti automobilového průmyslu využít investice k transformaci a růstu jejich obchodního potenciálu.

Strana 1 z 4