Ač náhodou, tak příhodně. Historicky sté výroční vydání časopisu Control Engineering Česko o ničem jiném než o Průmyslu 4.0, ale i celkově o možnostech digitální transformace průmyslu v České republice i ve světě. Ani na průmyslové roboty, zejména v režimu kooprace s lidmi, jsme nezapomněli. 

Veletrh Amper 2019 je silné téma, ale jako každý rok to neznamená, že by se Control Engineering Česko v tomto měsíci soustředil pouze na něj. Řada zajímavostí, inspirací a novinek z oborů automatizace, robotizace i digitalizace ve své surové digitálně-tištěné podobě i v březnu 2019. 

Agilní projektové řízení je poměrně populární buzzword. Nespočet konferencí a článků již asi zachytil leckdo. Jak aplikovat metody agilního managementu na poli průmyslového podniku? A lze to vůbec? Nejen o tom pojednává úvodní vydání časopisu Řízení a údržba průmyslového podniku v roce 2019.

Cloud - příležito pro průmysl nebo skryté nebezpečí? Výroba v cloudu již není žádné sci-fi ale má za sebou reálné ukázky a aplikace. Do jaké míry přesouvat výrobní data "na obláček", ale i jaké trendy čeká automatizace v roce 2019 odhalí první vydání časopisu Control Engineering Česko v roce 2019.

Řízení a údržba průmyslového podniku přináší poslední vydání v roce 2018, které se soustředí zejména na technickou diagnostiku, včetně stejnojmenné monotematické přílohy.

Strana 1 z 5