Další vydání časopisu Control Engineering Česko kromě standardního obsahu zaměřeného na automatizaci, digititalizaci a robotizaci nabízí speciální přílohu zaměřenou na dopady Covid-19 na tuzemskou výrobu. 

Průmysl se sice zpomalil, ale radakce se rozhodně nezastavila. Přpravené vydání doplňují dvě zajímavé přílohy. Ta tradiční se zaměří na technickou diagnostiku. Druhá, netradiční, mapuje dopady Covid-19 na tuzemský průmysl a nabízí zajímavé příběhy firem, které využívají technologie pro pomoc ostatním...

Řízení a údržba průmyslového podniku naštěstí v květnu není jen o AMPER 2020. Jeho zrušení tak poznáte na dalších stránkách jen minimálně. Zato nabízí tipy, jak eliminovat zadrhnutí výroby z důvodu zanedbané údržby. Všechny tipy v součtu mohou pomoci i těžkých dnech pro společnost i průmysl ve výhledu věcí příštích...

Březnová vydání všech časopisů z průmyslového prostředí jsou naprosto specifická tím, že část obsahu vzhledem k načasování zrušení veletrhu AMPER 2020, zůstává částečně irelevantní. Control Engineering Česko každý rok (nejen) v březnu vždy nabízí mnohem víc. Ať už nyní v těžkých dnech, nebo zpětně ve chvílích klidu, nahlédněte do aktuálního vydání vycházející v době, která průmyslovým novinkám tolik nepřeje. 

Už se pomalu stává dobrou tradicí, že kalendáří rok otevíráme s tématem průmyslové robotiky. Souvstažně ke konferenci Roboty 2020 i na stránkách časopisu Control Engineering Česko hledáme odpověď na to, jaké trendy v robotice budou hrát letos prim. 

Strana 1 z 7