Testování a kalibrace má velký vliv na úspěch práce se zařízeními moderního průmyslu. Control Engineering Česko i v posledním vydání roku 2021 upíná svou pozornost na moderní nástroje výroby. Podívejte se, kam posunout třeba i tu vaši. 

Pandemie ovlivnila celý svět. Včetně toho průmyslového. Přes všechny problémy přinesla, pokud to tak vůbec lze říct, i něco pozitivního. Firmy ve větší míře odhalily kouzlo digitalizace průmyslu. V mnoha případech jim nic jiného nezbývalo. Ústřední téma časopisu Control Engineering Česko si na tuto akceleraci digitalizace vyhradilo prostor a zkomualo vliv pandemi na digitalizaci průmyslu. 

Už tam budeme?

říjen 06, 2021

Nikdo nemá rád dlouhé cesty. Ačkoli vlastně nevím, jak to mají travel blogeři, ale po nekonečném roce doma určitě nepohrdnou jakoukoli nabídkou vyrazit za dobrodružstvím. Nerad bych však odběhl od tématu. Tím bude i přes podivný cestovatelský úvod stále průmysl.

Digitální dvojče, základ digitální výroby a přechodu k Průmyslu 4.0. Mnohdy zbytečně opředeny různými mýty, které jejich nasazovaná zpomalují. Aktuální vydání časopisu Control Engineering Česko se opět ponoří do tématu digitalizace naplno, včetně jeho dopadu na střetávání světů IT a OT, či kybernetické hrozby. Užijte si aktuální vydání časopisu v jeho digitální verzi.

Doba si žádá jiný přístup. Ať už jde o technologické trendy, nebo třeba jen systém vydávání časopisů. A obojí se mění poměrně rychle i před našima očima. 

Strana 1 z 6