Control Engineering Česko a konference #vseoprumyslu se tématicky propojují, aby našla ideální formu sdílení ještě větší porce know how konkrétní problematiky. Nastal čas na Průmysl, výrobu, ale třeba i procesy 4.0. Digitalizace výroby zrychluje a aspoň trochu mírní dopady nepředvídatelnosti trhu. Zjistěte, jaké příležitosti digitální transformace v průmyslu přináší v dalším vydání časopisu. 

Roboty 2022, nejsou jen naší tradiční konferencí letos v trochu netradičním kabátu i čase. Jde také o hlavní téma aktuálního vydání časopisu Control Engineering Česko. Robotizace nabízí stále větší škálu aplikací a jejich nasazení se daří i v menších provozech. Jaké jsou aktuální trendy v robotice? A co dalšího přináší moderní nástroje pro výrobu? 

Řízení a údržba si v prvním vydání roku 2022 posvítilo hned na několik témat. Prim samozřejmě opět hrají rady, tipy a triky v olbasti údržby až na úroveň asset managemetnu. V aktuálním vydání najdete i mnoho dalšího. 

Testování a kalibrace má velký vliv na úspěch práce se zařízeními moderního průmyslu. Control Engineering Česko i v posledním vydání roku 2021 upíná svou pozornost na moderní nástroje výroby. Podívejte se, kam posunout třeba i tu vaši. 

Řízení a údržba se často i během letošního roku věnovala tématu digitalizace průmyslu. Nezapomínáme ale také na fyzickou složku práce správného technologického manažera. Zkuste si projít několik tipů na praktická řešení v době on-line přehlcení. Ale i na tu digitalizaci opět došlo. Bonusem budiž speciální příloha zaměřená na technickou diagnostiku. 

Strana 1 z 11