Efektivní řízení chodu motoru je vcholnou disciplínou průmyslové údržby, stejně jako hlavní téma aktuálního vydání časopisu... Léto je čas pravidelných odstávek. Dejte si kus inspirace, jak toho času vhodně využít.

Doba si žádá jiný přístup. Ať už jde o technologické trendy, nebo třeba jen systém vydávání časopisů. A obojí se mění poměrně rychle i před našima očima. 

Rok 2021 bude patřit údržbě. V našem časopise určitě. Jaké jsou její aktální trendy? Třeba využití mobilních technologií v propojení s prvky rozšířené reality pro překlenutí soucílání distance...

Bilancovat s posledním letošním vydáním časopisu Řízení a údržba průmyslového podniku uplynulý rok by se pravděpodobně minulo účinkem. Všichni, kteří ho přežili ve zdraví, se nejspíše upínají k roku následujícímu s přáním, aby se vše vrátilo do starých kolejí...

Pozdim bez veletrhů trochu mění tématickou náplň většiny odbnorných časopisů. Nikoli až tak nutně toho našeho. Ano chybí tradiční pozvánky na MSV, ale na těch jsme obsah nikdy nestavěli. Vychutnejte si novinky z oblasti údržby na úrovni Asset Managementu.

Strana 1 z 4