Kybernetická bezpečnost

Schneider Electric poprvé v České republice implementoval všechny vrstvy EcoStruxure Power. Firmou, ve které je systém instalován, je přerovská Precheza. Vedle systému Power Monitoring Expert, který monitoruje bilanční měření energií, navíc došlo k doplnění o službu Power advisor se silným akcentem prvků, které zajišťují maximální možnou kybernetickou bezpečnost. Uvedení procesů do praxe i následné technické kontroly v rámci upgrade zajišťuje firma Schneider Electric.

„Způsob, jakým přemýšlíme o kybernetické bezpečnosti, zahrnuje celý proces útoku,“ řekla Angela Rapko, regionální viceprezidentka služeb životního cyklu ve společnosti Rockwell Automation, v úvodu mediálního brífinku na veletrhu Automation Fair na téma kybernetické bezpečnosti. „Musíte na něj myslet předtím, během něj i po něm.“ 

Odolnost výroby při pandemii COVID-19 vede k potřebě větší kybernetické bezpečnosti.

Digitalizace procesů, data v cloudu nebo přístupy na dálku přes internet jsou dnes novým standardem. Bojíte se digitálních hrozeb? Tlačí vaše IT na standardy kyberbezpečnosti? To je dobře. Hackerskými útoky už nejsou ohrožené jen bankovní instituce nebo velké korporace, ale i střední výrobní firmy.

Stáhněte si odbornou brožuru, ve které najdete kompletní popis zabezpečení průmyslových firem proti kybernetickému ohrožení. Od bezpečné zaměstnanecké identity až po zabezpečení koncových prvků, datových koncentrátorů a IoT. Právě na tyto segmenty totiž cílí stále více hackerských útoků.

Strana 1 z 8