Kybernetická bezpečnost - Vše o průmyslu

Vzestup Průmyslu 4.0 znamená pro výrobce a odvětví strojírenství větší rizika kybernetické bezpečnosti.

Velká část firem během pandemie koronaviru uvedla v praxi práci z domu a přesunula hlavní činnost do online prostředí. Celý proces bylo potřeba vyřešit opravdu rychle a mnohdy jim nezbýval prostor zabývat se například bezpečností. Hackerům se tím však otevřela spousta dveří a získali příležitost zaútočit bez větších obtíží.

Vzhledem k pokračující a často široce sledované záplavě zpráv o kybernetických útocích není divu, že se právě kybernetická bezpečnost stává důležitým tématem pro lídry v oblasti výroby. I když rizika pro průmyslová odvětví nejsou ničím novým, existuje důvod, proč se bezpečnost stává opravdu žhavým tématem. Výrobní provoz totiž obvykle postupuje velmi pomalu a kybernetičtí útočníci velmi rychle. Využívají stále nové taktiky a techniky a neustále hledají způsob, jak své aktivity rozšířit.

Zjistěte vše o novém nástroji pro bezpečné vícefaktorové přihlašování do firemních počítačů, systémů či VPN – mobilní aplikaci ProID. Webinář se koná v úterý 21. června 2022 od 10:00 do 11:30 a je zdarma. Z registrací se vylosuje jeden výherce láhve luxusního peruánského rumu.

 Veletrh AMPER je za rohem, pojďte se s námi podívat, co pro vás připravilo vydavatelství Trade Media International pro letošní rok.

Strana 1 z 10