Prediktivní údržba - Vše o průmyslu

Společnost TMV SS si vždy zakládala na vysoké úrovni nabízených produktů a řešení. I to je jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli doplnit naše portfolio v oblasti termokamer pro prediktivní údržbu o vynikající termokamery výrobce HIKMICRO. Tato společnost aktuálně nabízí v oblasti termokamer ucelenou řadu zařízení, od jednoduchých základních modelů až po kamery určené pro náročné aplikace v oblasti prediktivní údržby. HIKMICRO je výrobce všech klíčových součástí termokamer, včetně vlastní produkce detektorů napříč celou škálou rozlišení. Společným jmenovatelem všech modelů je odolnost, velmi dobrá citlivost a unikátní poměr cena/výkon. U všech zařízení se jedná o profesionálně zpracované zařízení podpořené zárukou 2 roky na baterie, 3 roky na celé zařízení a 10 let na detektor.

Téma prediktivní údržby je v údržbářských kruzích diskutováno již poměrně dlouhou dobu. Údržba představuje proces řízení definovaný jako kombinace všech technických, administrativních a manažerských opatření během životního cyklu objektu zaměřených na jeho udržení ve stavu nebo jeho navrácení do stavu, v němž může vykonávat požadovanou funkci.

Česká společnost pro údržbu již přes 20 let přináší inspiraci, znalosti v oboru průmyslové údržby. Vše o průmyslu je projekt, který hledá cesty, jak inspiraci a znalosti dostávat efektivní cestou k cílové skupině. Tento kurz je dílem spojených sil, které chtějí inspiraci dostat ke každému, komu není osud průmyslové údržby lhostejný.

Díky akvizici společnosti Senseye Siemens dále rozšiřuje své portfolio řešení a služeb v oblasti inovativní prediktivní údržby a inteligentní správy zařízení. Senseye je společnost s globální působností, která se zabývá průmyslovým analytickým softwarem. Sídlí v Southamptonu ve Velké Británii. Mimo jiné je i předním poskytovatelem řešení pro prediktivní údržbu zaměřenou na výsledky, která jsou určena pro výrobní a průmyslové podniky. Tato řešení umožňují snížit neplánované odstávky strojů až o 50 % a zvýšit produktivitu pracovníků údržby až o 30 %. 

Díky akvizici společnosti Senseye Siemens dále rozšiřuje své portfolio řešení a služeb v oblasti inovativní prediktivní údržby a inteligentní správy zařízení. Senseye je společnost s globální působností, která se zabývá průmyslovým analytickým softwarem. Sídlí v Southamptonu ve Velké Británii. Mimo jiné je i předním poskytovatelem řešení pro prediktivní údržbu zaměřenou na výsledky, která jsou určena pro výrobní a průmyslové podniky. Tato řešení umožňují snížit neplánované odstávky strojů až o 50 % a zvýšit produktivitu pracovníků údržby až o 30 %.

Strana 1 z 6