Případové studie v průmyslu - Vše o průmyslu

Ve firmě Doosan Škoda Power pomohlo multiprofesní inženýrské prostředí COMOS od firmy Siemens zvýšit produktivitu inženýrské práce na projektech energetických zařízení dodávaných zákazníkům po celém světě o 30 %. Proč se firma rozhodla právě pro tento systém a co jí přinesl?

Na základě pilotního projektu si ve společnosti H+D Elektromontáže ověřili, že digitalizace při výrobě rozváděčů dává smysl a stává se nutností pro další rozvoj firmy. Nový výrobní proces je založen na precizním projektování a vytvoření digitálního 3D modelu. Využívá přitom synergie silných partnerů – EPLAN a Rittal.

BRANO využívá softwarové řešení ROBOTemplate.

Dodavatelský řetězec výroby těstovin, jednoho z typických produktů středomořské kuchyně nelze zastavit. Pokud by se mlýnské kameny přestaly otáčet, celý potravinový systém by se ocitl v krizi. Proto se firmy v tomto oboru snaží neustále inovovat s přihlédnutím nejen k vnitřní složitosti procesu, ale také k tisícileté tradici, kterou je nutné zachovat.

Chcete zmodernizovat práci programátorů PLC, zrychlit jejich reakční dobu? Potřebujete pracovat na dálku? Pak přišel čas najít způsob vzdálené správy PLC. Inspirujte se v případové studii firmy Norgren.

Strana 1 z 12