Případové studie

Případová studie: Distribuční centrum zvyšuje konektivitu zařízení a síťové schopnosti pomocí řízení na bázi PC a EtherCAT; náklady na hardware řídicí jednotky klesly o 50 %.

Lyže tuzemského výrobce KÄSTLE CZ z Nového Města na Moravě jsou oblíbené nejen v České republice, ale i v dalších evropských zemích a také v zámoří.

Společnost Labplas doplnila do svých zakázkových výrobních strojů EtherCAT, robotiku a umělou inteligenci pro kontrolu kvality, zajistila si návratnost investice pro všechny tyto modernizace do jednoho roku a zaznamenala zvýšení produktivity stroje o 15 až 35 %. Umělá inteligence (AI) pomáhá.

Společnost L'Oréal nasadila nové technologie k automatizaci, modelování a senzorickému hodnocení s využitím robotických aplikací a řešení společnosti OnRobot. Integrace kolaborativních aplikací umožnila L'Oréal zlepšit pracovní prostředí, zbavit zaměstnance obtížných úkolů a přidělovat jim inspirativnější úkoly.

Na Delftské technické univerzitě v Nizozemsku potřebovali profesoři a doktorandi nové řešení pro evoluční inženýrství - zlepšení studia geneticky upravených buněk ve snaze nahradit více petrochemických rostlinnými materiály. Vyžadovalo si to robustní, flexibilní a automatizované nastavení bioreaktoru šité na míru konkrétním výzvám souvisejícím s evolučními studiemi.

Strana 1 z 11