Průmyslová revoluce 4.0 - Vše o průmyslu

Po vynútenej pauze sa vracia séria konferencií zameraných na technologické aspekty prechodu k Priemyslu 4.0. Prím teda budú hrať najmä automatizácie, robotizácie a digitalizácie. Avšak ako takto témy nemôžu sama reprezentovať moderný priemysel, zameria sa aj naša konferencia opäť na dôsledky týchto zmena na komplexné riadenie priemyselného podniku. 

INDUSTRY CLUSTER 4.0 a Regionální hospodářská komora Brno společně již po sedmé připravují konferenci BRNO INDUSTRY 4.0, která se uskuteční 15. a 16. února 2023. Mezinárodní odborná konference bude zaměřena na průmysl 4.0 s důrazem na digitalizaci, flexibilitu výroby, nové výrobní technologie, ale i efektivní využití energií ve výrobě a zabezpečení vůči kybernetickým hrozbám. Zazní úspěšné příklady z praxe a panelové diskuse. Konference je možné se zúčastnit buď osobně, anebo online. Navíc bude prostor jak pro neformální networking, tak i B2B schůzky. Přihlásit se můžete zdarma na konference.ic40.cz.

Mezinárodní konference BRNO INDUSTRY 4.0 se zaměřuje na témata zahrnující koncept tzv. průmyslu 4.0, tzn. digitalizace, pokročilá automatizace, nové výrobní technologie nebo kybernetická bezpečnost.

Sedm kroků k chytřejšímu závodu: Výrobci automatizační techniky usilují o získání konkurenční výhody díky průmyslovému internetu věcí (IIoT) a Průmyslu 4.0. Pomáhá jim k tomu Ethernet s časově senzitivní sítí (TSN).

Siemens uvádí na trh otevřenou digitální platformu Siemens Xcelerator na podporu digitální transformace zákazníků všech velikostí působících v průmyslu, v oblasti budov, energetických sítí a mobility. Tato platforma jim usnadní cestu k digitální transformaci, která tak bude rychlejší a lépe škálovatelná. Siemens Xcelerator představuje komplexní portfolio hardwaru, softwaru a digitálních služeb společnosti Siemens a našich certifikovaných partnerů realizovaných v rámci rostoucího ekosystému na společném tržišti pro snadnější komunikaci a transakce mezi zákazníky, partnery a vývojáři.

Strana 1 z 33