Průmysl 4.0

 Pozice nejvyšších manažerů by měli zaujímat lidé se zkušenostmi z IT, jako jsou vývojáři aplikací a programátoři, pokud mají být podniky úspěšnější. Shodují se na tom téměř tři čtvrtiny (71 %) podnikových manažerů v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA).

Průmyslové a výrobní organizace využívají cloud stále více. Podívejte se na pět způsobů využití cloudu výrobci a na jejich potenciální výhody.

Propojení dat IT a OT

červenec 17, 2020

Sbližování informačních technologií (IT) a provozních technologií (PT) samo o sobě příliš neposouvá komplexní digitalizaci kupředu. Skutečně fungující digitalizaci zajišťuje úspěšná spolupráce PT a IT a pochopení toho, co potřebuje druhá strana. Podívejte se na 7 tipů pro chytřejší spolupráci PT a IT.

Simulační modelování, ovšem správně používané, může identifikovat a odstranit rizika, maximalizovat hodnotu a přispět k úspěšným výsledkům. Položte si těchto pět otázek, abyste zajistili, že model bude odrážet realistické chování a omezení.

Vítejte v továrně budoucnosti. Místě, kde jesou doma flexibilita, nepřetržitý, inteligentní proces a nejvyšší bezpečnostní standardy. Hardwarová a softwarová řešení společnosti Bosch pro výrobní proces nabízejí jak propojené stroje, tak inteligentní software. IoT jednoduše mění tvář výroby. A může to být i zábava...

Strana 1 z 24