Nový kolaborativní robot UR20 pomůže dosáhnout nejvyšších ambicí

Nový kolaborativní robot UR20 pomůže dosáhnout nejvyšších ambicí

UR20 je první z nové generace vysoce výkonných průmyslových kobotů společnosti Universal Robots a je navržen tak, aby posunul výkon na novou úroveň. Model UR20 byl od základu přetvořen, přepracován a přestavěn.  Každý detail byl pečlivě navržen tak, aby poskytoval výkon a kvalitu nové generace. ZÍSKEJTE NOVINKY O UR20.

Kolaborativní robot UR20 umožňuje:

  • ZVÝŠENÍ PROPUSTNOSTI

Navyšte počet svých zákazníků a překvapte je větším počtem produktů dodaných rychleji a ve stejné kvalitě.  

  • NAVÝŠENÍ PROVOZNÍ DOBY

UR20 nabízí nejvyšší rychlost z naší rodiny kobotů, urychlí vaši výrobní linku a pomůže vám udržet si konkurenceschopnost.

  • ZVÝŠENÍ VÝROBNÍ KAPACITY

Klíčovým slovem pro UR20 je "větší". UR20 je vysoce výkonný kobot navržený tak, aby vám pomohl dosáhnout vašich největších výrobních cílů. 

UR20 JE NEJVÝKONĚJŠÍ A NEJKONKURENCESCHOPNĚJŠÍ ROBOT, JAKÝ JSME KDY POSTAVILI 

Společnost Universal Robots, která se snaží neustále redefinovat automatizaci, se zavázala razit cestu a přinášet nejinovativnější automatizační řešení podnikům všech velikostí. S novým modelem UR20 nově definujeme kolaborativní automatizaci tím, že jsme vyrobili  vysoce výkonný kobot s aktivním softwarem pro tlumení vibrací a zcela přepracovaným kloubem. Výrobci po celém světě čekali na tohoto robota - kolaborativní robot určený k provádění těžkých úkolů při zachování vysoké přesnosti a kvality. 

Od ostatních kolaborativních robotů s vyšším zatížením se UR20 liší několika aspekty, ale zde je pět základních vlastností, které z něj dělají nejlepšího kobota do vašeho týmu. 

  • PRŮLOMOVÁ RYCHLOST A TOČIVÝ MOMENT

Jeho nový robustní kloub přináší až o 30 % vyšší rychlost a točivý moment v uzavřeném pouzdře.

  • POKROČILÉ ŘÍZENÍ POHYBU

UR20 umožňuje přesnější řízení polohy, rychlosti a zrychlení břemene.

  • ZVÝŠENÁ KAPACITA ZATÍŽENÍ

UR20 je vylepšený kobot se stejným jednoduchým softwarem a malými rozměry, ale nyní zvládne až 20 kg.

  • VĚTŠÍ DOSAH

Díky stávajícímu zatížení dosáhne UR20 na vzdálenost 1750 mm.

  • LEHKÁ KONSTRUKCE S MALÝMI ROZMĚRY

UR20 se vyznačuje charakteristickým designem a malými rozměry, díky nimž jej lze snadno integrovat do téměř jakékoli stávající výrobní linky. 

Universal Robots

Dodáváme bezpečná, flexibilní a snadno ovladatelná šestiosá průmyslová robotická ramena do podniků všech velikostí, a to kdekoli po světě. Vyvíjíme průmyslové kolaborativní roboty, kteří automatizují opakující se průmyslové procesy a zvyšují jejich efektivitu.

https://www.universal-robots.com/cs/