Mobilní roboty / AGV

CSi palletising představuje AMR řešení s novým modelem MiR1350, prvním AMR robotem na trhu s certifikací IP52, a demonstruje výhody plně automatizované paletizace pro FMCG trhy.
Mobile Industrial Robots (MiR) oznámil globální strategickou spolupráci s jedním z největších světových holdingů Koch Industries. V roce 2020 začal MiR spolupracovat s Guardian Industries, dceřinou společností Koch Industries, kdy testovali různá řešení pro automatizaci vnitropodnikové dopravy s cílem optimalizovat produktivitu a…
Případová studie řídicího systému: Díky řízení na bázi EtherCAT a PC poskytuje systém regálových vozítek společnosti Swisslog datově řízené řešení distribučního centra, které ve skladech snižuje náklady na hardware o 25 %.
Zemědělství je jedním z nejdůležitějších ekonomických sektorů. Jde o odvětví, které přímo ovlivňuje životy všech lidí na celém světě. Právě proto v současnosti čelí tolika výzvám. Změna globálního klimatu a zejména pokles srážek ovlivňuje výnosy z plodin, a zatímco zemědělci a pracovníci…
Mobile Industrial Robots prezentuje vývoj trhu logistických robotů v roce 2020.
Inteligentní řízení, přímé propojení s výrobou, pokročilá orientace díky synchronizaci reálného a virtuálního světa. Těmito vlastnostmi se vyznačují nejmodernější typy logistických robotů z portfolia slovenské technologické společnosti CEIT, které jsou nasazeny do všech tří závodů ŠKODA AUTO, největšího českého výrobce automobilů.
Společnost Schneider Electric nasadila ve svém zařízení v polském Bukownu autonomní mobilní robot MiR500 na přepravu hotových produktů z výrobní linky do skladu.
Strana 1 z 2