Roboty: software

Intuitivní a rychlá automatizace pro všechny se stává skutečností. KUKA představuje operační systém budoucnosti iiQKA.OS, který vytvoří základnu celého ekosystému zpřístupněním obrovského výběru komponent, programů, aplikací, služeb a zařízení, jež lze snadno instalovat, provozovat a využívat pro jeho zlepšení. iiQKA…
Během pandemie covidu-19 se stále častěji používají off-line platformy pro programování robotů. Podívejte se na čtyři scénáře a aspekty programování.
Ověřování výstupní kvality k výrobnímu procesu neodmyslitelně patří. Kontrola výroby se zpravidla provádí manuálně, a tak není možné otestovat 100 % produkce. S využitím lidské síly pak roste i riziko chybovosti. Řešením je automatická kontrola kvality pomocí robotického systému, který…
Dobré programování a údržba kolaborativního robotu může poskytovat výrobcům mnoho výhod, k nimž patří lepší návratnost investic (ROI), nižší celkové náklady na vlastnictví (TCO) a další. 
Dodavatelé softwaru vyvracejí předsudky o tom, že programování robotů off-line (Offline Programming – OLP) je příliš komplikované nebo drahé.
Učit roboty, jak svařovat, za pomoci 3D simulace je výhodné, protože svařování je komplexním, velmi precizním procesem, který nelze snadno člověku vysvětlit nebo jej tento úkon naučit.