Během pandemie covidu-19 se stále častěji používají off-line platformy pro programování robotů. Podívejte se na čtyři scénáře a aspekty programování.

S automatizací, digitalizací i robotizací vyvstává i v současné době řada otázek a ještě delší řada názorů a odpovědí. Svůj pohled nejen na robotiku, ale i na průmysl obecně nabídl v podcastu Vše o průmyslu tentokrát Vítězslav Lukáš, generální ředitel společnosti ABB Česká republika.

KUKA posiluje své portfolio o kompaktního robota s paralelním ramenem a poskytuje tak vysoce výkonného pomocníka ve výrobě za dobrou cenu.

Mezi tématy konference konané 17. června budou digitalizace či úspory vody a energií při výrobě piva, chybět nebude ani čepovací robot.

Mobile Industrial Robots (MiR) oznámil globální strategickou spolupráci s jedním z největších světových holdingů Koch Industries. V roce 2020 začal MiR spolupracovat s Guardian Industries, dceřinou společností Koch Industries, kdy testovali různá řešení pro automatizaci vnitropodnikové dopravy s cílem optimalizovat produktivitu a interní pracovní toky. Výrobní tým firmy nasadil roboty MiR ve dvou lokalitách USA. Úspěch pilotních projektů vyústil v dohodu mezi společnostmi Koch Industries a MiR o globálním posouzení projektu.

Strana 1 z 30