Akademie údržby: Nová dimenze vzdělávání v údržbě

Akademie údržby: Nová dimenze vzdělávání v údržbě

Česká společnost pro údržbu již přes 20 let přináší inspiraci, znalosti v oboru průmyslové údržby. Vše o průmyslu je projekt, který hledá cesty, jak inspiraci a znalosti dostávat efektivní cestou k cílové skupině. Tento kurz je dílem spojených sil, které chtějí inspiraci dostat ke každému, komu není osud průmyslové údržby lhostejný.

Nešetřete na údržby, nevyplatí se to! Nešetřete na údržbě, nešetřete na vzdělávání...

Náš kurz jsme se snažili připravit v nejvyšší možné kvalitě obsahu, ale stejně tak i formy zpracování. Cílem je předat důležité informace k pochopení moderního přístupu k průmyslové údržbě každému, kdo má zájem obor posouvat kupředu.

Připraveno s odborníky na údržbu

Obsahová náplň kurzu i jeho budoucí plánovaná rozšíření jsou konzultovány a realizovány s Českou společností pro údržbu, která zvyšuje úroveň průmyslové údržby formou školení i aktivních služeb pro firmy. Vize a poslání ČSPÚ je být lídrem mezi společnostmi, které poskytují služby všem pracovníkům údržby a vytvářejí předpoklady, pro získávání kompetencí pro uplatňování managementu hmotného majetku (HM) a jeho údržby. Společně s členskou základnou hledat správnou cestu ke standardu světové excelence managementu HM a jeho Údržby 4.0 nejenom ve výrobních podnicích, ale i v ostatních organizacích ČR. Více o ČSPÚ naleznete na www.udrzba-cspu.cz

Co obsahuje úvodní nastavení kurzu

Nákupem kurzu získáte přístup ke 4 úvodním exkluzivním lekcím, které mapují moderní přístup k údržbě. Bonusem ke každému přístupu jsou záznamy vybraných podcastů, on-line konferencí a dalšího zajímavého obsahu z údržby. V kapitolách se seznámíte s tématy:

 • Od prevence k predikci
 • Audit údržby
 • Správa majetku
 • Analýza ztrát a rizik 

Jak získat licenci kurzu


Do konce roku 2022 funguje kurz v pilotním režimu a nabízí tedy i dva druhy předplatného. V obou případech získátech přístup k dostupnému obsahu, ale liší se budoucí využití kurzu:

 1. Zkušební verze kurzu (1 750 Kč bez DPH)
  - Obsah dostupný pouze do 31. 12. 2022 
  - Bez možnosti zisku certifikace
  - Bez garance dalšího obsahu
  - 50 % sleva na kurz

 2. Plná verze kurzu (3 500 Kč bez DPH)
  - Licence platná minimálně do září 2023
  - Přímý vliv na vývoj aplikace formou připomínkových skupin
  - Bonusový obsah v roce 2023
  - Možnost získání certifikace pro každou licenci (dostupné v roce 2023 i zpětně)
  - Možnost nákupu většího počtu licencí za zvýhodněnou cenu

 

Více informací i nákup licencí je dostupný na www.akademieudrzby.cz, nebo individuálně zašlete poptávku na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Řízení a údržba průmyslového podniku

Časopis Řízení a údržba průmyslového podniku již přes 10 let patří mezi neodmyslitelný zdroj informací v oblasti průmyslové údržby a diagnostiky. Část obsahu je z pera licenčních autorů Plant Engineering z USA.

www.udrzbapodniku.cz