Nejlepší logistika posledního metru

Nejlepší logistika posledního metru

V dnešním uspěchaném světě podnikání není dostupnost prakticky čehokoli 24 hodin denně a 7 dní v týdnu jen módním trendem – je to způsob života. Dobře to víme, protože inovace a vynálezy jsou v DNA společnosti IVM. Za poslední desetiletí jsme uvedli na trh řadu produktů a viděli mnohá řešení, která fungovala, a mnohá, která změnila životy našich klientů.

Naší vizí je poskytovat výhody firmám jak na vedoucí, tak i provozní úrovni uplatňováním systémového myšlení při řešení problémů zákazníků. Jsme zde, abychom stavěli na minulých úspěších a zároveň hleděli do budoucnosti, abychom vyvinuli nová řešení, která zákazníkům pomohou dosáhnout lepší logistiky posledního metru.

Doufáme, že sdílením poznatků o důležitosti průmyslových výdejních automatů zvýšíme povědomí mezi odborníky, podnikateli a lídry na trhu.

Proč jsme si tak jisti jejich hodnotou? Protože máme důkaz, že naše průmyslové výdejní automaty přinášejí značnou návratnost investic ve velmi krátkém období.

S naším patentovaným systémem SaveLog umožňují optimalizovat logistiku a eliminovat problémy spojené s kontrolou masivní spotřeby MRO, OOPP a dalších běžně používaných položek.

Předáváním vědomostí a osvědčených postupů týkajících se průmyslových výdejních automatů doufáme, že vychováme další generaci průkopníků, kteří posunou svět výdejních řešení na další úroveň.

SaveSpring 2

Průmyslové výdejní automaty

KONCEPT

Při pomyšlení na termín výdejní automat je obvykle prvním obrázkem, který každého napadne, automat na občerstvení a nealkoholické nápoje a občas i pocit frustrace při nevypadlé, zaseknuté čokoládě. My jsme ale vždy věřili, že výdejní automaty skrývají více možností, a zdá se, že jsme měli pravdu. Průmyslové výdejní automaty mají jiný příběh. Jejich využití může pomoci zvýšit produktivitu, snížit náklady, a dokonce zefektivnit a zeštíhlit procesy.

DOSTUPNOST

Průmyslové výdejní automaty podstatně přesahují rámec jednoduchého managementu aktiv. Nejenže zvyšují efektivitu pracoviště a pracovníků, ale také umožňují zaměstnancům získat produkty, které jsou nezbytné pro jejich práci, okamžitě a v době, kdy je potřebují. Znát vždy a přesně aktuální stav zásob je posilující.

PRŮMYSLOVÉ PROSTŘEDÍ

Tyto stroje jsou vyrobeny speciálně pro průmyslové prostředí a mohou být naplněny všemi druhy produktů, od notebooků až po osobní ochranné prostředky. Stejný typ a konfigurace samozřejmě nevyhovuje všem, ale jelikož je k dispozici několik možností, každý může najít řešení, které nejlépe vyhovuje jeho potřebám.

All machines with SaveTerminal

Hlavní benefity

SNÍŽENÍ NÁKLADŮ

Výdejní automaty v první řadě výrazně snižují výdaje a náklady. S jejich pomocí budete mít pod kontrolou plýtvání a odpad.

PŘÍSTUP A DOSTUPNOST

Dalším důležitým přínosem je zvýšení produktivity; automaty poskytují nepřetržitý přístup a dostupnost skladových zásob, které jsou zaměstnancům vždy k dispozici, takže se mohou snadno dostat k tomu, co potřebují, a vrátit se do práce.

OBJEDNÁVACÍ SYSTÉM

Kromě toho automaty využívají automatický systém objednávání na základě poptávky, což znamená, že nové zásoby se objednávají teprve tehdy, když jsou ty současné spotřebovány.

FAKTURACE

Automatizováním procesu se můžete vyhnout tradičním nákupním objednávkám, protože fakturu k úhradě obdržíte v případě formy konsignačního skladu až na konci měsíce.

ÚSPORA ČASU

Obrovská úspora času stráveného čekáním zaměstnanců na produkty, které potřebují k práci, ale také času stráveného jejich opakovaným objednáváním, skladováním, výdejem, evidencí apod. Zároveň však i eliminace případných zpoždění v doplnění zásob díky včasným notifikacím dodavatele.

LEPŠÍ SPRÁVA ZÁSOB

Zvýšená efektivita v logistice posledního metru se rovná lépe udržovaným zásobám a zlepšené komunikaci mezi odděleními. Se svými na míru přizpůsobenými řešeními může být obrovskou výhodou v době, kdy musíte rychle vyřešit problémy se zpomalením produktivity. Také prakticky zcela odpadají starosti s inventurou, která je vždy hotová a přesná a kdykoli k dispozici.

SaveBox 2

Výdejní automaty od IVM

Díky našim odborným znalostem v oblasti průmyslového výdeje máme kapacitu a vášeň sloužit našim zákazníkům ve víc než 25 zemích po celém světě.

Našimi hlavními prioritami jsou vždy naši klienti a jsme si jisti, že s pomocí našich zařízení dokážeme vyřešit většinu vašich problémů spojených se skladováním zásob.

Mezi našimi 17 nabízenými produkty najdete mimo jiné například naši vlajkovou loď, jíž je spirálový automat SavePro, nebo karuselový SaveSpring, automat typu „vše v jednom“.

Naše nástroje jsou plné řešení šitých na míru. Neustálá touha po vývoji je to, co nás žene vpřed.

Systém SaveLog

Pokud bychom měli vyzvednout jeden konkrétní produkt IVM, na který jsme nejvíc hrdí, vybrali bychom si náš software. SaveLog představuje společnou platformu pro obsluhu všech našich výdejních automatů a řešení v rámci produktového portfolia.

Díky tomuto softwaru jsou naše automaty navrženy tak, aby poskytovaly okamžité snížení nákladů prostřednictvím sledovatelnosti, zvýšily rychlost a nabízely dostupnost 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Díky SaveLogu mohou naši zákazníci přistupovat k údajům v reálném čase, získat okamžitou analýzu spotřeby, jakož i vytvářet množství reportů a upozornění. Všechny jsou založeny na údajích v reálném čase.

Ačkoli to může na první pohled znít složitě, používání softwaru SaveLog nevyžaduje žádné speciální IT znalosti. Uživatelé se setkávají s mimořádně jednoduchou metodou; pro snadnou identifikaci je možné použít zaměstnaneckou kartu nebo PIN kód. Zařízení jsou vybavena klávesnicí nebo dotykovou obrazovkou, která uživatelům umožňuje sledovat pokyny v jejich vlastním jazyce.

Od svého uvedení na trh začátkem roku 2010 se neustále vyvíjí a dolaďuje a uživatelům umožňuje spravovat základní databázi (například zaměstnance, uživatele, přístupová práva, zprávy), jakož i provozovat různé funkce (výdej, výměna, vrácení, sdílení).

Co se týče dlouhodobých výhod, přes SaveLog jsou dostupné všechny následující výhody:

  • nepřetržitě komunikuje se zařízeními a řešeními a automaticky synchronizuje všechny transakce; úspěšné transakce a akce se zaznamenávají do deníku událostí v zabezpečeném prostředí;
  • ze systému nelze vymazat žádný záznam, což umožňuje sledovatelnost a monitorování dokonce i zpětně, historicky.

Společnost IVM

Když říkáme, že inovace je v DNA naší společnosti, myslíme to vážně: Naše cesta začala výrobou rukavic v roce 2010 a pokračovala velkým skokem do světa výdejních automatů.

Stali jsme se automatizovanou distribuční společností, která umožňuje zákazníkům inovovat a dělat to, co mají rádi, tím, že jim poskytuje okamžitý přístup k základním potřebným nástrojům. To byl zlomový bod, kdy byl zahájen vývoj hardwaru a softwaru pro výdejní automaty. Naším cílem je poskytovat kreativní řešení k překonání potíží a zdánlivě neřešitelných problémů.

Za posledních 10 let jsme rozšířili naše portfolio o:

  • 17 produktů,
  • více než 400 koncových uživatelů,
  • 25 zemí.

Nenabízíme jen všeobecné služby, ale poskytujeme řešení konkrétních problémových míst vybraných odvětví – úzce spolupracujeme se zákazníky v průmyslu, zdravotnictví i v oblasti informačních technologií. Zajišťujeme, aby se vaše práce nikdy nezastavila. Za tím stojí zvýšená produktivita zaměstnanců, snížené riziko, bezpečnost i environmentální a průmyslový soulad.

IVM Micrologistics

Společnost pro automatizovanou distribuci dodávek.

www.ivm-micrologistics.com/