Strategie v oblasti informačních technologií mohou pomoci v boji proti novým zranitelnostem v oblasti kybernetické bezpečnosti a při zavádění spolehlivého programu kybernetické bezpečnosti pro provozní použití technologií u průmyslových řídicích systémů, RTU a SCADA, neboť zavádění IIoT se stále rozšiřuje.

Před zahájením transformace musí váš podnik stát na pevných základech.

Chytrá továrna společnosti Ericsson v texaském Lewisville se dočkala významného ocenění. Světové ekonomické fórum ji prohlásilo za globálního lídra čtvrté průmyslové revoluce. Chytrá 5G továrna ve Spojených státech amerických je jako ”globální maják ” symbolem využívání moderních technologií, které má pozitivní dopady na výkon zaměstnanců.

Na cestě k úspěšné digitalizaci je mimo jiné nutné disponovat výkonnou a spolehlivou síťovou technologií, které jsou je pro datové toky něco jako čárami života. Požadavky na dnešní komunikační sítě jsou nemalé, musejí být dostatečně silné, flexibilní, spolehlivé, také musejí vyhovovat rychle se měnícím požadavkům na komunikaci strojů a systémů a umožňovat snadné provádění změn. Vhodným partnerem v této oblasti mohou být produkty a odborníci ze společnosti Murrelektronik, za nimiž stojí roky praxe, znalostí, podpory a instalací, které pomohou s optimalizací datových toků.

Tradiční kabelová připojení vstupů/výstupů (I/O) jsou pro většinu automatizačních systémů zásadní. Nejnovější generace I/O systémů je přenáší do světa průmyslového internetu věcí (IIoT).

Strana 1 z 2